سجاد کالا کنارک

نحوه ثبت سفارش

 

روال ثبت سفارش در سایت سجاد کالا کنارک به این نحو می باشد که :

1- از سایت کالای مورد نظر خود را جستجو و پس از بررسی های لازم آن را به سبد خرید خود اضافه می کنید.

2- در صورتیکه برای اولین بار اقدام به خرید از سایت می نمایید لازم است در قسمت ثبت نام اطلاعات درخواستی را بصورت دقیق وارد نمایید.

3-بعد از نمایان شدن مشخصات سفارش تعداد را مشخص و بر روی آیکن ادامه ثبت سفارش کلید نمایید.

4- آدرس و کد پستی به دقت تکمیل و سپس نحوه ارسال را تعیین نمایید.

5-ثبت و پرداخت را انجام داده تا سفارش برای شما رزرو گردد. در صورت عدم ثبت سفارش هیچ گونه مسئولیتی در قبال تغییر قیمت و یا موجودی کالا وجود نخواهد داشت.

6- یکی از روش های کارت به کارت و یا پرداخت اینترنتی از طریق درگاه زرین پال را انتخاب نمایید.

7-پرداخت اینترنتی

کاربران سجاد کالا کنارک می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.


لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

 

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به ;

 

  - شماره کارت  (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )

  - رمز دوم کارت   (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
   -
 CVV2    ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )
 

   - تاریخ انقضاء    (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

 

7- لطفا قبل از پرداخت از طریق کارت به کارت به شماره کارت 6104337843410489 به نام سبحانوردی غفوری از صحت اطلاعات اطمینان حاصل نمایید.